2016-11-28

Wigilia Wydziału Leśnego

(0 votes)

 

8 Grudnia na sali w stołówce UR odbyła się Wigilia Wydziału Leśnego. Jest to wyjątkowe wydarzenie, na którym przy wspólnej kolacji zbierają się studenci i władza dziekańska. Spędziliśmy czas na kolędowaniu, rozmowie i dzieleniu się opłatkiem.

Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiego wstępu Dziekana  prof. dr hab. inż. Marcina Pietrzykowskiego i Zespołu Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" który uraczył nas tradycyjną grą na sygnałówkach.

Udało nam się stworzyć niemal rodzinną atmosferę, a wraz z łamaniem się opłatkiem przełamywaliśmy również wszelkie bariery między studentami i władzami. W Wigilii uczestniczyło 50 osób, pojawiło się nawet kilku studentów pierwszego roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, oby spełniły się życzenia które wzajemnie sobie składaliśmy.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Kto? Co? Jak?

Samorząd Studentów Wydziału Leśnego, jako reprezentant wszystkich przyszłych leśników, aktywnie działa na różnych płaszczyznach życia uczelnianego i studenckiego.

Przedstawiciele Samorządu Studentów wchodzą w skład różnego rodzaju organów Uczelnianych i Wydziałowych. Są między innymi członkami Wydziałowej Komisji Wyborczej, Komisji Rekrutacyjnej oraz tworzą Komisje Stypendialne dla studentów Wydziału Leśnego. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Leśnego bierze czynny udział w działalności w ramach Porozumienia Samorządów Studentów Wydziałów Leśnych z Poznania, Warszawy i Krakowa. Na podstawie tego porozumienia organizowane są corocznie Ogólnopolskie Konferencje Studentów Leśnictwa, różnego rodzaju szkolenia oraz konkursy. Do Samorządu Studentów może należeć każdy student, który chce czynnie brać udział w organizowaniu i reprezentowaniu społeczeństwa akademickiego naszego Uniwersytetu. Oprócz tego zajmujemy się tutaj sprawami studentów oraz jesteśmy ich przedstawicielami przed Władzami Akademickimi.. Działanie w takiej organizacji jest doskonałą okazją do rozwinięcia swoich pasji, zrealizowania pomysłów, wykazania się inwencją oraz, co najważniejsze, zdobycia doświadczenia w zakresie organizacji i nie tylko.

Kontakt z nami

  • Email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • Nasz adres

    Samorząd Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie al. 29-listopada 46, pok 2, 31-425 Kraków.  

Wspieraja nas