Written by  2013-11-29

Przyznawanie pomocy materialnej

(0 votes)

Przypominamy o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy materialnej (pieniężnej). Jeśli chorujesz i leczenie kosztuje Cię dużo, bądź jest jakiś inny powód, z którego brakuje Ci funduszy na studiowanie postaraj się o "Zapomoge". Wystarczy, że wypełnisz wniosek i złożysz dokumenty potwierdzające poniesione koszty, a my postaramy się by pieniądze zostały zwrócone!

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą:)


Katarzyna Bogacz - tel. 512 623 050 lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Read 1660 times Last modified on sobota, 25 październik 2014 20:35

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
More in this category: « Bal Beana REKRUTACJA!! »

Kto? Co? Jak?

Samorząd Studentów Wydziału Leśnego, jako reprezentant wszystkich przyszłych leśników, aktywnie działa na różnych płaszczyznach życia uczelnianego i studenckiego.

Przedstawiciele Samorządu Studentów wchodzą w skład różnego rodzaju organów Uczelnianych i Wydziałowych. Są między innymi członkami Wydziałowej Komisji Wyborczej, Komisji Rekrutacyjnej oraz tworzą Komisje Stypendialne dla studentów Wydziału Leśnego. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Leśnego bierze czynny udział w działalności w ramach Porozumienia Samorządów Studentów Wydziałów Leśnych z Poznania, Warszawy i Krakowa. Na podstawie tego porozumienia organizowane są corocznie Ogólnopolskie Konferencje Studentów Leśnictwa, różnego rodzaju szkolenia oraz konkursy. Do Samorządu Studentów może należeć każdy student, który chce czynnie brać udział w organizowaniu i reprezentowaniu społeczeństwa akademickiego naszego Uniwersytetu. Oprócz tego zajmujemy się tutaj sprawami studentów oraz jesteśmy ich przedstawicielami przed Władzami Akademickimi.. Działanie w takiej organizacji jest doskonałą okazją do rozwinięcia swoich pasji, zrealizowania pomysłów, wykazania się inwencją oraz, co najważniejsze, zdobycia doświadczenia w zakresie organizacji i nie tylko.

Kontakt z nami

  • Email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • Nasz adres

    Samorząd Studentów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie al. 29-listopada 46, pok 2, 31-425 Kraków.  

Wspieraja nas